Partnerzy

Microsoft www.microsoft.com

Dzięki licznym szkoleniom, certyfikatom i wdrożeniom, inżynierowie firmy XCOMP na przestrzeni lat wypracowali dla firmy tytuł Microsoft GOLD CERTIFIED Partner. W dalszym ciągu dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i bycia na bieżąco z rozwiązaniami dostarczanymi przez lidera na rynku oprogramowania.

 

F-Secure www.f-secure.com

F-Secure od ponad 10 lat jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego komputery i serwery. Dzięki ścisłej współpracy i kompetencjom naszych inżynierów jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

FORTINET www.fortinet.com

Jesteśmy reselerem producenta urządzeń klasy UTM – FortiGate. Firma Fortinet jest laureatem wielu prestiżowych nagród i jest postrzegana na rynku jako 'wizjoner'.


W zeszłym roku inżynierowie bezpieczeństwa firmy XCOMP zostali wyróżnieni przez firmę Fortinet nagrodą za najbardziej samodzielne wdrożenia w skali kraju.

 

VMware www.vmware.com

Firma VMware to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą ograniczać wydatki operacyjne i kapitałowe, zapewniać ciągłość biznesową, udoskonalać mechanizmy zabezpieczeń i przyczyniać się do ochrony środowiska. Inżynierowie firmy XCOMP mogą pochwalić się największą liczbą wdrożeń w województwie i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Veeam www.veeam.com

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ochrony danych to główny obszar specjalizacji firmy Veeam. Polityka firmy zakłada ciągłe dostarczanie i udoskonalanie rozwiązań, które gwarantują specjalistom IT bezpieczeństwo gromadzonych danych. Budowanie renomy i sieci partnerów na całym świecie, a także wprowadzanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, to wyraźny sygnał silnej pozycji rynkowej firmy Veeam. Firma XCOMP uczestniczy w programie partnerskim mając status Gold ProPartner.

 

HPE www.hpe.com

Jesteśmy jednym z największych partnerów firmy HPE na terenie Szczecina. Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę produktów firmy od najmniejszych komputerów kieszonkowych po wieloprocesorowe serwery przeznaczone dla dużych firm. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sprzedaż, a także umiejętnościom i wiedzy naszych pracowników otrzymaliśmy od firmy HPE tytuł *Prefered Partner GOLD*

 

Dell EMC www.dellemc.com

Dell EMC (EMC Corporation do roku 2016) jest amerykańską korporacją wielonarodową z siedzibą w Hopkinton w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Produkuje komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. Macierze dyskowe tej firmy są chętnie proponowane i wykorzystywane przez naszych techników, którzy pomogą Państwu wybrać rozwiązanie najwłaściwsze do waszych potrzeb. Firma zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego począwszy od komputerów i laptopów poprzez urządzenia peryferyjne jak drukarki a skończywszy na serwerach. Rozwiązania tej firmy są sprawdzone i często proponowane przez firmę XCOMP.

 

Huawei www.huawei.com
Huawei założył swoje pierwsze biuro w Europie w 2000 roku. Od tego czasu szybko się rozwija, nieustannie inwestując na rynkach lokalnych. Huawei Europa to profesjonalny zespół ponad 3000 pracowników. W 2010 roku Huawei został nagrodzony jako piąta co do innowacyjności firma na świecie wg Fast Company, zaraz za Apple i Google. Obecnie Huawei dostarcza rozwiązania dla 1/3 ludności świata, wdrożone w 140 krajach.